• Školský klub detí

• Kontakt: Bc. Aneta Konôpková

mobil:    0911 336 890

Od 01. 03. 2023 je zmena výšky úhrady príspevku na činnosť školského klubu na základe schváleného VZN č. 2/2023 :

·       Na čiastočnú úhradu nákladov na činnosti školského klubu detí prispieva zákonný zástupca žiaka mesačne na jedného žiaka v sume 9,00 €.

·       Zriaďovateľ školského klubu detí určuje, že príspevok sa neuhrádza za dieťa, ktoré sa počas kalendárneho mesiaca nezúčastnilo výchovno-vzdelávacieho procesu v školskom klube detí ani jeden deň, a to z dôvodu choroby alebo rodinných dôvodov preukázateľným spôsobom.

·       Príspevok sa uhrádza za dva mesiace vopred do 20. dňa v príslušnom kalendárnom mesiaci na účet školy IBAN: SK77 0200 0000 0016 7771 3859, a to bezhotovostným prevodom alebo poštovou poukážkou.

Pokyny pre zákonného zástupcu dieťaťa pre pobyt v školskom klube detí.

Pri príchode na raňajšiu družinu ( 6.00 - 7.30 hod.) rodič/dieťa zazvoní na zvonček ŠKD1,  p.vychovávateľka si dieťa prevezme pri vchode. Rodič do budovy školy nevstupuje.

Prevádzka popoludňajšieho klubu  začína o 11.30 hod. a končí 16.30 hod.

V ŠKD po skončení vyučovania bude vaše dieťa pracovať s p. vychovávateľkami:

1.A a 4. B trieda: Bc. Aneta Konôpková = ŠKD 1

2. a 4.A trieda: Jana Lisičanová = ŠKD 2

3. ročníky:  Tereza Kováčová  = ŠKD 3

Dieťa môže odchádzať zo ŠKD:

• samé ( po písomnom súhlase zákonného zástupcu – podpísaný lístok s dátumom a časom odchodu odovzdá dieťa pred odchodom domov svojej p. vychovávateľke!)
          • s doprovodom zákonného zástupcu (ďalej ZZ) alebo so splnomocnenou sprevádzajúcou  osobou (ďalej SO)

Pri odovzdávaní a preberaní si dieťaťa zo ŠKD sa ZZ alebo SO  bude riadiť pokynmi vychovávateľky, sám do budovy školy  nevstupuje.  Ohlási, že prišiel pre dieťa zvončekom v príslušnom oddelení ŠKD alebo na uvedenom tel. kontakte p. vychovávateľke ŠKD.

Po 15.00 hod. sa oddelenia spájajú, pre deti si preberajúci zvoní na zvonček ŠKD 1.

V prípade priaznivého počasia sú všetky deti von na detskom ihrisku pri budove školy.

ZZ alebo PO dieťa čaká  pred budovou školy.  Dieťa bude samé odchádzať z budovy, príp.vonkajších priestranstiev (detské ihrisko, škol. záhrada, multifunkčné ihrisko) pred budovu školy.

Deti na záujmových činnostiach v ŠKD pracujú so svojimi pomôckami, preto je potrebné  mať každý deň v taške zastrúhané farbičky, nožničky, lepidlo, príp. fixky a slovník. Ostatný materiál podľa potreby plánovanej aktivity oznámi vychovávateľka ZZ formou slovníka. Podpísanú má aj fľašu s pitím a desiatový box, prezuvky s vrecúškom.